Firma MW Design zajmuje się pełną obsługą małych i dużych inwestycji w zakresie aranżacji, wykończenia i wyposażenia wnętrz. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, biurowych, publicznych i komercyjnych. W ciągu ostatnich trzech lat przygotowaliśmy kompleksową realizację ponad 400 mieszkań. Mamy także na swoim koncie kilkadziesiąt projektów powierzchni biurowych oraz projekty wnętrz restauracji i hoteli.

Wychodzimy z założenia, że dla wielu z Państwa realizacja projektu jest sporym wyzwaniem, jeśli nawet nie prawdziwym kłopotem to zadaniem trudnym, czasochłonnym, pełnym problemów i dodatkowego stresu. Z tego powodu do naszej oferty wprowadziliśmy usługę zapewniającą projekt połączony z jego fachowym wykonaniem, czyli „realizację pod klucz”. Decydując się na tę opcję, oszczędzają Państwo czas, pieniądze i nerwy. Inwestycja tego typu będzie przeprowadzona z dbałością o każdy detal.

Oferujemy wydajny system pracy, który szybko przełoży się na końcowy efekt wizualny i funkcjonalność naszych przestrzeni. Gwarantujemy wysoki poziom usług wsparty wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i współpracą z licznymi deweloperami. Proponujemy najlepsze i nowoczesne rozwiązania, jednocześnie dostosowując się do indywidualnych potrzeb oraz gustu i upodobań klienta.

Projektujemy i wyposażamy lokale użyteczności publicznej (biura, restauracje, kluby, wnętrza hoteli) oraz tzw. powierzchnie wspólne na osiedlach (np. klatki schodowe). Oferujemy możliwość zamówienia samego projektu lub projektu z nadzorem autorskim . Całość naszych usług poświadczona jest szeregiem referencji i bogatym portfolio, którym w drobnej części dzielimy się z Państwem na tej stronie.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, ale równie chętnie podejmujemy się zadań trudnych technicznie, wymagających profesjonalizmu i pełnego zaangażowania wyspecjalizowanych projektantów. Współpracujemy z wyszkoloną kadrą inżynieryjno-techniczną, jak również świetnymi wykonawcami od pracowników budowlanych, przez stolarzy, metaloplastyków, po malarzy i rzeźbiarzy. W razie potrzeby do naszych wnętrz projektujemy unikatowe meble posiadające wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.

Wybierając MW Design, stawiają Państwo na oszczędność czasu i kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ufamy, że zainteresuje Państwa swoją różnorodnością i znajdzie uznanie pod względem estetycznym, jakościowym i cenowym.